Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Valid XHTML 1.0 Transitional

E-mail i Numery Telefoniczne

Kierownicy zespołów afs@afs.com.pl tel: +48 33 812 59 69 fax: +48 33 812 55 79
Tadeusz Adamaszek adamaszek@afs.com.pl tel: +48 603 388 845
Adam Fleszar fleszar@afs.com.pl tel: +48 603 388 843
Zbigniew Niemirowski niemirowski@afs.com.pl tel: +48 601 518 963
Wojciech Cembala cembala@afs.com.pl tel.+48 503 309 772
Jarosław Fleszar jfleszar@afs.com.pl tel. +48 697 790 245
Maciej Prochownik prochownik@afs.com.pl Tel +48 883 482 730

Wyślij Szybką Wiadomość

Od
Temat
Treść

Adres, Mapa Dojazdu

Adres naszego biura:

AFS - Pomiary Optyczne Sp. z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Reja 18/33

Copyright by www.afs.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.