Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Valid XHTML 1.0 Transitional

E-mail and phone numbers

Office afs@afs.com.pl phone: +48 33 812 59 69 fax: +48 33 812 55 79
Tadeusz Adamaszek adamaszek@afs.com.pl phone: +48 603 388 845
Adam Fleszar fleszar@afs.com.pl phone: +48 603 388 843
Zbigniew Niemirowski niemirowski@afs.com.pl phone: +48 601 518 963
Wojciech Cembala cembala@afs.com.pl  
Jarosław Fleszar jfleszar@afs.com.pl  
Maciej Prochownik prochownik@afs.com.pl  

Contact

Our address:
AFS - Pomiary Optyczne Sp. z o. o.
ul. Reja 18/33
43-300 Bielsko-Biala
Poland

 

Copyright by www.afs.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.